خرید کتاب رویای نیمه شب اثر مظفر سالاری 

قیمت : 32000 تومان

برند : Ketabestan Moaref Pub

خرید پستی کتاب رویای نیمه شب اثر مظفر سالاری 

قیمت کتاب رویای نیمه شب اثر مظفر سالاری 

برای خرید و مشاهده جزئیات محصول در دیجی کالا کلیک نمایید.

کتاب رویای نیمه شب اثر مظفر سالاری

کتاب رویای نیمه‌شب» نوشته‌ی مظفر سالاری» داستانی عاشقانه را با زمینه‌ی مذهبی روایت می‌کند. هاشم، جوانی پاک‌سیرت از اهل سنت به ریحانه، دختر شیعه‌مذهب علاقه‌مند می‌شود. او در راه وصال با موانع و اتفاقاتی تلخ و شیرین مواجه است. در بخشی از داستان می‌خوانیم: پدربزرگ از پشت قفسه‌ها بیرون آمد و به گوشواره‌ای زیبا و گران‌بها که من طراحی کرده بودم و ساخته بودم اشاره کرد. خوشحال شدم که آن را برای ریحانه انتخاب کرده بود؛ هر چند بعید می‌دیدم که مادرش زیربار قیمت آن برود. گوشواره را بیرون آوردم و به پدربزرگ دادم. "طراحی و ساخت این گوشواره، کار هاشم است. حرف ندارد!" مادر ریحانه گوشواره‌ها را گرفت و ورانداز کرد. "قشنگند، ولی ما چیزی ارزان‌قیمت می‌خواهیم." پدربزرگ به جای اولش برگشت. "اجازه بفرمایید! من می‌خواهم نظر ریحانه خانم را بدانم. تو چه می‌گویی دخترم؟ خیلی ساکتی." کنجکاوانه به ریحانه نگاه کردم تا ببینم چه می‌گوید. شبحی از صورتش را در نور دیدم. همان ریحانه‌ی روزگار گذشته بود. از وقتی آمده بود، به جعبه‌ی آیینه‌ی کنارش نگاه می‌کرد. انگار جواهرات مغازه برایش جذابیتی نداشتند. دستش را باز کرد و دو دیناری را که در آن بود نشان داد. "شما مثل همیشه مهربانید، اما فکر می‌کنم این دو سه سکه به اندازه‌ی کافی گویا باشند." آهنگ صدایش آشنا، اما غمگین بود.» کتاب حاضر را انتشارات کتابستان معرفت» منتشر کرده و در اختیار مخاطبان قرار داده است.

تصاویر بیشتر

کتاب رویای نیمه شب اثر مظفر سالاری

خرید کتاب رویای نیمه شب اثر مظفر سالاری ارزان , کتاب رویای نیمه شب اثر مظفر سالاری با قیمت ارزان , خرید Ketabestan Moaref Pub ارزان , Ketabestan Moaref Pub با قیمت ارزان , خرید پستی کتاب رویای نیمه شب اثر مظفر سالاری ,خرید اینترنتی کتاب رویای نیمه شب اثر مظفر سالاری, خرید کتاب رویای نیمه شب اثر مظفر سالاری با قیمت 32000 ,خرید کتاب رویای نیمه شب اثر مظفر سالاری فقط 32000 ,خرید Ketabestan Moaref Pub کتاب رویای نیمه شب اثر مظفر سالاری ,خرید Ketabestan Moaref Pub با قیمت 32000,kharid کتاب رویای نیمه شب اثر مظفر سالاری, gheymat کتاب رویای نیمه شب اثر مظفر سالاری  

بهترین سایت کتاب ,مظفر ,اثر ,شب ,رویای ,نیمه ,اثر مظفر ,شب اثر ,نیمه شب ,رویای نیمه ,کتاب رویای ,خرید ketabestan moaref ,مشاهده جزئیات محصولمنبع

دفتر 80 برگ گاجکو طرح ریک و مورتی با رایحه شکلات

کتاب دنیای سوفی اثریوستین گوردر

بشقاب و کاسه مینا کاری شده گالری مند کد MN46

پایه نت چوبیس کد ۱۰۱

پکیج قالبگیری دست و پای کودک مدل تندیس کودک

جاکلیدی خاتم کاری طرح دار قالی

خودکار زبرا مدل پیکولو Piccolo با قطر نوشتاری 0.7 میلی متر بسته 3 عددی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

خرید و فروش بیت کوین وبگاه ابهر1378- وبگاه هر ایرانی و ابهری خرید لوازم یدکی لودر 400 سنگ شکن فکی ، سنگ شکن مخروطی و سنگ شکن کوبیت هر چی که بخوای چهارده معصوم-خطابه غدیر-جشن غدیر دانلود جدیدترین فیلم ها اطلاعات گردشگری از سرتاسر جنوب شرق آسیا marandnet لوازم جانبی برای لوازم تصویری